Masažai

Masažas – sveikata, grožis ir malonumas.

Esminė geros sveikatos sąlyga – sugebėjimas laikas nuo laiko atsipalaiduoti neretai yra pasiekiamas masažo pagalba.

Galingos pramonės ir technikos amžiuje, spartėjant mūsų gyvenimo ritmui, daugėja ligų, kurių didumą lemia įtampa. Todėl vėl prisimenami tradiciniai būdai ir įsitikinama, kad jie veiksmingi. Šie būdai vertinami vis labiau ir labiau, jie papildo šiuolaikinę moderniąją mediciną. Laiku pasirūpinus savimi, galima ligą aplenki.

Masažas skatinamai veikia virškinimą ir kvėpavimą. Taip pat gerina raumenų tonusą, sąnarių judrumą, laikyseną, spartina kraujo ir limfos apytaką, derina endokrininę ir nervų sistemas. Masažas teikia ne vien tik fizinę naudą, jis gelbsti ir psichologiškai – atpalaiduoja, sumažina stresinę įtampą, jo energija padeda sustiprėti, atgauti vidinę pusiausvyrą. Tai padeda vėl pajusti ryšį su savuoju vidiniu pasauliu ir geriau save vertinti, tai įkvepia gyvybinės energijos ir jėgų, kad galėtumėte pasiekti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą.

Visi masažai be išimties yra geri. Kiekvienas žmogus pagal savo poreikius atsirenka masažo rūšį, o priemonės su kuriomis daromas masažas, dar labiau sustiprina poveikį.

 

Žymės: masazai panevezyje, masazas panevezys, ajurvedinis masazas panevezyje, atpalaiduojantis masazas panevezyje, veido masazas panevezyje, pilingas panevezyje, anticeliulitinis masazas panevezyje, medaus masazas panevezyje